GymGeneration

980.00 

PÓŁKOLONIE SPORTOWE-GIMNASTYCZNE GYM GENERATION W WARSZAWIE:

„RADOŚĆ SPORTU NA CAŁE ŻYCIE” – wyjątkową okazję dla Twojego dziecka, aby spróbowało nowych sportów z najlepszymi trenerami w najbardziej przyjaznym środowisku.

 

Brak w magazynie

Product details

Dzielnica

Mokotów, Ursynów, Wilanów, żoliborz

Nasze półkolonii są organizowane, aby zapewnić zdrowszą alternatywę dla gier komputerowych, telewizji, telefonów i innych biernych zajęć w czasie wolnym od szkoły; rozwinąć niezależność i umiejętności funkcjonowania w grupie; wzmocnić siłę, koordynację i gibkość oraz przygotować dzieci do zdrowszego trybu zajęć w roku szkolnym.

 

DLA KOGO: 2 grupy wiekowe: 5-9 lat i 8-13 lat.

 

KIEDY i GDZIE:  4 kluba w Warszawie: Żoliborz, Mokotów, Wilanów, Ursynów. Lipiec – Sierpień / Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

 

ZAJĘCIA: Gimnastyka GYM Generation codziennie, pływanie, Karate, tenis, Zumba, boks, piłka ręczna, piłka nożna, badminton, łucznictwo, lekkoatletyka, orientacja w terenie, samoobrona, joga, akrobatyka, fikołki i inne rodzaje sportu. Fun English, zajęcia z pierwszej pomocy, ESCAPE Room, EKO rękodzieło i LEGO warsztaty.

 

Z KIM: z profesjonalnymi instruktorami sportu i kierownikiem. Plus profesjonalni trenerzy do różnych dyscyplin sportowych, takich jak karate, boks czy taniec.

 

JĘZYKI: polski i angielski

 

POSIŁKI: Drugie śniadanie, gorący obiad i podwieczorek są̨ wliczone w cenę̨. Staramy się zachować równowagę między zdrowiem, smakiem i sytością. Codziennie jemy owoce i warzywa, zupę i sałatkę. Uczymy się również poprzez gry i quizy na temat dobrego odżywiania.

 

CENA: 890 zł / tydzień dla członków GYM Generation, 980 zł dla pozostałych klientów all-inclusive. 10% zniżki dla drugiego i każdego kolejnego dziecka z rodzeństwa / 5% zniżki – drugi tydzień. Rabaty nie są kumulatywne.

 

REZERWACJA: Liczba miejsc jest ograniczona. Żeby zarezerwować miejsce należy wysłać zgłoszenie na http://gymgeneration.pl/letnie-obozy-i-polkolonie/lato-polkolonie-w-warszawie/